Teknede Kına Gecesi

Teknede Kına Gecesi İstanbul’da inanç organizasyonun Beyzacı lüks teknede sayısız hizmetlere imza atıyoruz. 

Teknede Kına Gecesi Boğazda Yemekli Davet

Çalışmalarda Teknede kına gecesi organizasyonları ile sizlere muhteşem bir program hizmeti sunuyoruz. 

Kaliteli profesyonel ekip çalışmamız ile yemek ve süsleme hizmetlerini sizleri uğraştırmadan kaliteyi huzurlarınıza sunuyoruz.

Teknede muhteşem bir kına organizasyonu yapmak isterseniz  evlenmek isteyen çiftlerimize özel fırsatları ve kendi bünyemizdeki özel kına ekipleri siz değerli dostlarımızla özet paketlerimiz ile birlikte uygun fiyatları boğaz turu keyfi lezzetini sizlere yaşatıyoruz. Gelin ağlatma merasimi davetlerin karşılanması lokum ikramı ve özel paketlerde hızlı seçeneklerle sizlere sunduğumuz Güzel fırsatları İnanç organizasyon farklı ile değerlendirebilirsiniz.

Videoları izleyin Hayatınızda yaşadığınız bu özel alan boğazın mavi sularında güzel bir ışıklı konsepti gerçekleştirmeyi düşünmez misiniz? Firmamız kendi bünyesindeki özel kendi ekibiyle sizlere sunduğu özel fırsatı Özel kına tahtları bindallıları ile damat ve gelin kostümleriyle özel yaptığı programlarla kına gecenizde akıllara kazınacak bir organizasyon hizmeti sizlere yaşatmayı hedefliyoruz. 

Türkiye genelinde ve Avrupa’da adından sıkça söz ettiren organizasyon firması olarak yaptığımız bir çok hizmetlerde daima müşterilerimizin ihtiyaç duyduğu her şeyi önünüze seriyoruz.

Teknede Kına Organizasyonu İstanbul

İnanç organizasyon İstanbul’da boğazda kına gecesi sizlere sunduğu geniş tekne odalarımızda ve birbirinden özel tekneler ile  yaptığınız çalışmaları unutamayacağınız bir güzellikte sizlere sunmaya devam ediyor. 

Benzersiz tekneler uygun fiyatları sizleri yansıttığı bir gerçek olup Tamamen kaliteli ve 1. Sınıf malzemelerle hizmetimizi tertipli bir şekilde sizlere sunmaya gayret ediyoruz.

inanç organizasyon Türkiye’nin en büyük firması konumunda olmakla birlikte siz değerli müşterilerimize İhtiyacınız olan her şeyi tek kalemde temin etmeye gayet gösteriyor. Kına organizasyon gecenizde yapmak istediğiniz dostlarınızdan ve bekar arkadaşlarınızla planladığınız farklı programları sizlere sunarak ortak bir fikir elde edebilir ve kına gecesi organizasyonu programınıza renk katabilirsiniz.

Kaliteli ve uygun fiyata Boğaz teknelerini sizlere sunan firmamız sizlerin beğeni ve görüşlerinizi her zaman dikkat ediyoruz. Bizim işimiz mutluluğunuzu İstediğiniz şekilde size yansıtmak. Ve daima sevdiğiniz gösterişli bir davet organizasyonu yapmaktır. Benzersiz teknemizde uygun fiyat ve kampanyalı seçeneklerden bilgi sahibi olmak isterseniz. Bize ulaşmak için inanç organizasyon sayfamızda 0532 581 08 83 numaralı irtibat numarasını bize ulaşabilir paylaşabilirsiniz çalışmalar yapabilirsiniz.

Tekne Özellikleri

  • 1996 yılından beri düğün ve yemek organizasyonlarına hizmet veriyor.
  • Teknesi Yemekli düzende 200 kişiye kokteyl düzende 180 kişi ye hizmet veriyor.
  • Yemekli organizasyonlarda salon bölümünde yaz döneminde 14 yuvarlak masa
  • Masalar 10 kişilik düzene sahiptir
  • 18 dikdörtgen masa
  • Kış mevsiminde  120 yuvarlak masa 140 dikdörtgen masa kurulmaktadır.
  • Karaoke düzenli kaliteli ses sistemleri mevcuttur

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
Telefon

0532 581 08 85

WhatsApp

+9 0532 581 08 85

Telegram

0532 581 08 85

Instagram

İnançorganizasyon

Yorumlar

Müşteri Yorumları